Obejrzyj krótkometrażówkę Haim i Paula Thomasa Andersona

Obejrzyj krótkometrażówkę Haim i Paula Thomasa Andersona
ZOBACZ GALERIĘ Obejrzyj krótkometrażówkę Haim i Paula Thomasa Andersona

Obejrzyj krótkometrażówkę Haim i Paula Thomasa Andersona

Kilka miesięcy po oficjalnej premierze, do sieci w końcu trafiła krótkometrażówka będąca efektem współpracy alternatywno-popowego zespołu Haim i reżysera, Paula Thomasa Andersona.

Dzieło nosi tytuł "Valentine" i powstało podczas prac tria nad płytą "Someting To Tell You". Obraz premierowo pokazano 5 lipca w Nowym Jorku. Teraz trwający niespełna kwadrans film trafił na YouTube. Krótkometrażówkę przedstawiającą śpiewające siostry w studiu, można obejrzeć tutaj.

- Jesteśmy fankami Paula Thomasa Andersona odkąd obejrzałyśmy "Boogie Nights" - zapewniają artystki.

Wokalistki współpracowały już wcześniej z reżyserem przy klipie do singla "Right Now".

Płyta "Something to Tell You" ukazała się 7 lipca. Dzieło jest następcą debiutu kalifornijskiego tria, "Days Are Gone" z września 2013 roku.

Paul Thomas Anderson to twórca obrazów "Magnolia", "Aż poleje się krew" czy "Mistrz". Jego ostatni obraz to "Wada ukryta". Amerykanin 6 razy był nominowany do Oscara, a jago filmy i ich współtwórcy do kolejnych 14 razy. Jego nadchodzące dzieło to "Phantom Thread" z ostatnią rolą Daniela Day-Lewisa. Reżyser współpracował z Radiohead, Fioną Apple czy Joanną Newsom.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej