Obrzydliwy "Tusk" Kevina Smitha

Obrzydliwy "Tusk" Kevina Smitha
ZOBACZ GALERIĘ Obrzydliwy "Tusk" Kevina Smitha

Obrzydliwy "Tusk" Kevina Smitha

Do sieci trafiło zdjęcie z planu nowego filmu Kevina Smitha, "Tusk".

Przypomnijmy, że bohaterem horroru jest szalony naukowiec (w tej roli Michael Parks), który dokonuje eksperymentów chirurgicznych na niewinnym dziennikarzu internetowym (Justin Long), których celem jest stworzenie hybrydy człowieka i morsa. Haley Joel Osment gra Teddy'ego, przyjaciela dziennikarza, który wraz z koleżanką (Genesis Rodriguez) wyrusza na jego poszukiwania, gdy ten nagle znika w tajemniczych okolicznościach.

Fotka ukazuje zmasakrowanego Justina Longa. Na zdjęciu, które znajduje się pod tym adresem, widać m.in. przyszyte do tułowia ręce.

Smith opublikował zdjęcie z okazji urodzin aktora. - Wszystkiego najlepszego i krwawego dla najodważniejszego aktora, z którym pracowałem - napisał na Instagramie Smith. - Pan Tusk we własnej osobie, Justin Long.

Premiera planowana jest na ten rok. Dzieło obecnie jest na etapie post-produkcji.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej