Odgłosy Natalie Portman

Odgłosy Natalie Portman
ZOBACZ GALERIĘ Odgłosy Natalie Portman

Odgłosy Natalie Portman

Trwają przygotowania do realizacji nowej wersji horroru "Odgłosy". Według ostatnich doniesień w jednej z głównych ról miałaby wystąpić Natalie Portman.

Oryginalny film z 1977 roku "Suspiria" nakręcił mistrz horroru Dario Argento. Bohaterką obrazu jest Susan Bannion, która przyjeżdża z Ameryki do Wiednia, aby uczęszczać do najsławniejszej, ale i bardzo dziwnej szkoły baletowej w mieście. Jej koleżanki giną bowiem w tajemniczych okolicznościach.

W roli głównej wystąpiła wówczas Jessica Harper. Jej miejsce teraz miałaby zająć Natalie Portman.

Za kamerą remake'u staje David Gordon Green, autor komedii "Pineapple Express". Za produkcję odpowiada studio Portman - Handsome Charlie Films. Premiera planowana jest na 2010 rok.

Obecnie hollywoodzka gwiazda przygotowuje się do roli... reżysera. Aktorka pragnie bowiem przenieść na duży ekran książkę "Opowieść o miłości i mroku" Amosa Oza.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej