Ogłoszono datę premiery "Szklanej pułapki 5"

Studio Fox podało oficjalną datę premiery piątej części "Szklanej pułapki" - 14 lutego 2013 roku.

Tom Rothman, dyrektor generalny Fox Limites Entertainment poinformował, że zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2012 roku. Film będzie nosił tytuł "A Good Day to Die Hard". Tym razem główny bohater John McClane, w którego ponownie wcieli się Bruce Willis, odbędzie podróż do Rosji. Będzie próbował przekonać funkcjonariuszy moskiewskiej policji, aby wypuścili jego syna, aresztowanego za popełnienie przestępstwa. Jednak na miejscu okaże się, że okoliczności uwięzienia Johna McClane'a Jr. nie są takie, jak by się mogło wydawać, ponieważ za całą sprawą kryje się spisek terrorystów.

Obecność syna sugeruje, ze być może przejmie on dzieło ojca i stanie się bohaterem kolejnych części. Podobne rozwiązanie producenci zastosowali w przypadku "Indiany Jones 4" i "Pogromców duchów 3". Jednakże czy i tak się stanie w przypadku "Szklanej pułapki" będzie można przypuszczać, kiedy wiadomo będzie kto wcieli się w Johna McClane'a Jr.
W piątej części pojawi się też prawdopodobnie Justin Long jako mąż córki głównego bohatera, którą w "Szklanej pułapce 4" zagrała Mary Elizabeth Winstead.
Za scenariusz do filmu odpowiada Skip Woods, a za kamerą stanie John Moore, znany m.in. z takich dzieł jak "Omen" czy "Za linią wroga".


http://screenrant.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej