Olga Bołądź w klipie Lady Pank

Olga Bołądź w klipie Lady Pank
ZOBACZ GALERIĘ Olga Bołądź w klipie Lady Pank

Olga Bołądź w klipie Lady Pank

Zespół Lady Pank opublikował singel wraz z teledyskiem.

Wideo powstało do nagrania "Miłość". Klip wyreżyserował Pascal Pawliszewski, a główną rolę zagrała Olga Bołądź. Teledysk można obejrzeć pod tym adresem.

Numer zapowiada album "Miłość i władza", który ukaże się 15 kwietnia. Longplay zawiera 10 premierowych utworów. Tradycyjnie są to kompozycje Jana Borysewicza, założyciela i lidera Lady Pank. Za warstwę tekstową tym razem odpowiadają Wojciech Byrski oraz Bogdan Olewicz.

- Z Wojtkiem Byrskim pracowałem już przy mojej nowej płycie projektu Jan Bo - komentuje Borysewicz. - Od razu świetnie się zrozumieliśmy, poczułem w nim ten sam potencjał i talent, który cechował Andrzeja Mogielnickiego, dlatego powierzyłem mu również teksty na płytę Lady Pank. A Bogdan Olewicz to pewna i uznana marka. On też zaznaczył swój ślad na płycie, pisząc dwa znakomite teksty.

- Płyta "Miłość i władza" to według mnie typowe Lady Pank - dodaje Janusz Panasewicz. - Nie wyważamy otwartych drzwi, nikt od nas nie oczekuje rewolucji. To, co obserwuję obecnie na koncertach, które gramy z okazji 35-lecia, to istny powrót do źródeł. Ludzie śpiewają ze mną wszystkie piosenki od początku do końca, znając każde słowo, każdy charakterystyczny moment itd. Na koncertach widzę trzy pokolenia fanów i to jest w tym najpiękniejsze. Nowa płyta na pewno nie zawiedzie tzw. "starych" fanów, bo jest na niej solidna dawka typowej ladypankowej energii i poetyki.

Studyjny dorobek Lady Pank zamyka album "Maraton" z czerwca 2011 roku.

Olga Bołądź ostatnio wystąpiła w filmach "Kochaj", "Las, 4 rano", "Zaćma" czy "Słaba płeć?" oraz serialu "Służby specjalne".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej