Olga Kurylenko dziewczyną gangstera

Olga Kurylenko znalazła miłość na planie filmowym.

34-letnia aktorka pokochała swojego partnera filmowego. I nie jest to Tom Cruise, z którym wystąpiła ostatnio w produkcji science fiction "Niepamięć". Była dziewczyna Bonda związała się z Dannym Hustonem, kolegą z planu serialu "Miasto cudów" ("Magic City").

Akcja telewizyjnego cyklu rozgrywa się w ekskluzywnym hotelu, który musi się bronić przed zakusami gangsterów. Olga Kurylenko gra żonę właściciela hotelu (w tej roli można zobaczyć Jeffreya Deana Morgana). 51-letni syn reżysera Johna Hustona wcielił się w serialu w rolę gangstera czyhającego na włości głównego bohatera.

Pierwszy sezon serialu powstał w zeszłym roku. W czerwcu br. będzie można zobaczyć kolejnych osiem odcinków.

Kurylenko ma już za sobą dwa małżeństwa, najpierw z Cedrikiem Van Molem, a następnie z Damianem Gabrielle'em. Także Huston w przeszłości dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu i tyle samo razy się rozwodził. Pierwszą partnerką gwiazdora była Virginia Madsen, a następnie Katie Jane Evans.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej