"Olive Kitteridge": zobacz zwiastun

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego miniserialu HBO, "Olive Kitteridge".

Scenariusz produkcji na podstawie zbioru opowiadań Elizabeth Strout z 2008 roku napisała Jane Anderson. Za kamerą stanęła Lisa Cholodenko ("Wszystko w porządku"). Cykl HBO opowiada o emerytowanej nauczycielce Olive (w tej roli Frances McDormand). W czterech odcinkach będzie można poznać romanse i tragedie, smutki i radości ludzi, którzy ją otaczają. Akcja serialu rozgrywa w małym miasteczku w stanie Maine.

Richard Jenkins wciela się w męża Olive, a Billa Murraya będzie można podziwiać w roli wdowca przyjaźniącego się z główną bohaterką. W obsadzie znaleźli się też Zoe Kazan, John Gallagher Jr., Martha Wainwright, Brady Corbet, Peter Mullan oraz Rosemarie Dewitt.

Zwiastun produkcji można znaleźć pod tym adresem.

Premiera "Olive Kitteridge" odbyła się podczas zakończonego niedawno 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Serial zadebiutuje na antenie HBO w listopadzie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej