Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji

Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji
ZOBACZ GALERIĘ Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji

Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji

4 września na antenie Canal+ odbędzie się premiera najgłośniejszej produkcji dokumentalnej roku - "Oliver Stone vs Władimir Putin".

Przed kamerą spotykają się: prezydent Rosji Władimir Putin, który w swoim kraju przez wielu postrzegany jest niemalże jak bóg i car oraz Oliver Stone - czterokrotny zdobywca Oscara, jeden z najwybitniejszych reżyserów w historii kina.

"Oliver Stone vs Władimir Putin" to obraz Putina, jakiego Zachód dotąd nie widział. Produkcja ukazuje jego życie - począwszy od dzieciństwa w komunistycznym Związku Radzieckim, przez drogę do zdobycia władzy, aż do czasów współczesnych. Stone bez wahania zadaje prezydentowi niewygodne pytania o działalność wywiadowczą w KGB, sprawę Snowdena, czy aktualną sytuację polityczną w Rosji. Porusza również temat relacji z Zachodem i Donaldem Trumpem oraz wojny w Syrii.

Zapowiedź produkcji można obejrzeć pod tym adresem.

Realizacja bezprecedensowego materiału zajęła reżyserowi ponad dwa lata. Kilkanaście wciągających wywiadów z jednym najbardziej tajemniczych i kontrowersyjnych współczesnych polityków przedstawiono w czteroczęściowym serialu dokumentalnym. Premierowe emisje każdej z części w poniedziałki, od 4 września, o godz. 20:00 na Canal+.
Tagi: Oliver Stone

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej