Oliver Stone obawia się Pokemonów

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że studio Lionsgate zamierza nakręcić serię aktorskich filmów o Pokemonach. Teraz o Pokemonach, acz w innym kontekście, głos zabrał Oliver Stone.

Twórca wyraził się bardzo negatywnie o fenomenie Pokemon Go na konwencie Comic-Con w San Diego. - To nowy poziom inwazji - w odpowiedzi na jedno z pytań stwierdził reżyser w czasie panelu poświęconego jego najnowszemu filmowi - "Snowdenowi", który do kin ma trafić we wrześniu. - To zbieranie danych na każdą osobę w tym pokoju. To inwigilacyjny kapitalizm.

Reżyser uznał również, że aplikacja może pomóc we wprowadzeniu "społeczeństwa robotów".

Twórca nie jest pierwszym krytykiem aplikacji, która wymaga dostępu do całego konta Google, w tym danych o lokalizacji, maila i historii przeglądarki. Niantic, firma stojąca za Pokemon Go, twierdzi, że "naprawiła zakres dostępu do konta Google".
Tagi: Oliver Stone

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej