Olivia Wilde będzie miała córkę i nie zagłosuje na Trumpa

Olivia Wilde i jej partner Jason Sudeikis ujawnili płeć dziecka, którego oczekują. To dziewczynka.

Aktokra ujawniła, że będzie miała córkę w internecie, w komentarzu na temat Donalda Trumpa, a dokładnie w komentarzu do wpisu Hilary Clinton.

- Kiedy Donald Trump mówi o kobietach, nasze córki go słyszą - napisała na Twitterze kandydatka na prezydenta USA. - Jako osobę, która spodziewa się córki, bardzo mnie to dotyka. #NeverTrump - zareagowała gwiazda kina. Jej tweet można znaleźć tutaj.

Wilde i Sudeikis zaczęli spotykać się w listopadzie 2011 roku. Zaręczyli się w 2013 roku. Ich syn, Otis, przyszedł na świat w 2014 roku. Córka będzie ich drugim potomkiem.

Olivię Wilde, znaną z cyklu "Doktor House", ostatnio grała w serialu "Vinyl". Nakręciła też klip "Dark Necessities" Red Hot Chili Peppers.

Jason Sudeikis, który zasłynął rolami w komediach "Millerowie" i "Szefowie wrogowie", niedawno kręcił obraz "Asy bez kasy", który do naszych kin trafi 21 października.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej