Olivia Wilde i Jon Hamm w nowym filmie Clinta Eastwooda

Olivia Wilde i Jon Hamm w nowym filmie Clinta Eastwooda
ZOBACZ GALERIĘ Olivia Wilde i Jon Hamm w nowym filmie Clinta Eastwooda

Olivia Wilde i Jon Hamm w nowym filmie Clinta Eastwooda

Olivia Wilde i Jon Hamm dołączyli do obsady filmu Clinta Eastwooda "The Ballad Of Richard Jewell".

Dzieło powstaje na podstawie opublikowanego na łamach "Vanity Fair" artykułu Marie Brenner, którego bohaterem był ochroniarz pracujący w czasie Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku. W czasie swej pracy w wiosce olimpijskiej znalazł podejrzany plecak, w którym znaleziono bombę. Dzięki jego interwencji udało się zapobiec atakowi i cały teren został ewakuowany. Jewell natychmiast został obwołany bohaterem. Z zaszczytów mógł się cieszyć tylko przez trzy dni, po których stał się głównym podejrzanym, a jego życie zmieniło się diametralnie. Ostatecznie, po trzech miesiącach, FBI oczyściło z zarzutów Jewella.

Paul Walter Hauser zagra główną postać. Kathy Bates wcieli się w pracującą w ubezpieczeniach matkę głównego bohatera, Bobi Jewell. W filmie wystąpi również Sam Rockwell jako adwokat, który bronił Richarda Jewella, gdy ten został niesłusznie oskarżony. Olivia Wilde zagra reporterkę Kathy Scruggs, a Jon Hamm will wcieli si w agenta FBI.

Clint Eastwood przymierzał się do projektu już w 2015 roku, ale zrezygnował ze względu na inne zobowiązania. W filmie mieli zagrać Jonah Hill i Leonardo DiCaprio.

OSTATNIE

17.10.2019
Kanye West opublikował trailer filmu "Jesus Is King", który będzie towarzyszył premierze nowej płyty rapera. więcej
17.10.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu "Dickinson" z Hailee Steinfeld w roli tytułowej. więcej
17.10.2019
Paul Dano zagra czarny charakter w nowym filmie o Batmanie. więcej
17.10.2019
Matt Berninger i Phoebe Bridgers opublikowali piosenkę "Walking On A String", która trafiła do filmu "Between Two Ferns: The Movie". więcej
17.10.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu Stevena Soderbergha "Pralnia". więcej