Oly. znów w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu

Oly. znów w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu
ZOBACZ GALERIĘ Oly. znów w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu

Oly. znów w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu

Polska alternatywna wokalistka Oly. opublikowała drugi utwór, który zrealizowała do młodzieżowego filmu \"Tarapaty\".

Utwór nosi tytuł \"Nie ma Cię tu\". - Piosenka opowiada o uczuciach głównej bohaterki, małej Julki, która musi zmierzyć się z otaczającą ją rzeczywistością i mnóstwem kłopotów - wyjaśnia wokalistka. - I czuje się w tym wszystkim bardzo samotna.

Nagrania, którego współtwórcą jest Andrzej Konieczny, można posłuchać poniżej. Poprzedni kawałek Oly. z filmu to \"Biegnij\".

Bohaterką obrazu \"Tarapaty\" jest Julka. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz - pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania - nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

W rolach głównych występują Hania Hryniewicka i Kuba Janota-Bzowski. W obsadzie znaleźli się Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Joanna Szczepkowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Maria Maj i Krzysztof Stroiński.

Film gościł w kinach w ubiegłym roku.

Oly. wokalistka i autorka piosenek, o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium (gra na ukulele i kalembie). Debiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla - \"The Healing\". Jej debiutancka płyta, \"Home\" wydana została w 2015 roku nakładem Nextpop.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej