Oni wciąż nie są za starzy na "Zabójczą broń"

Oni wciąż nie są za starzy na "Zabójczą broń"
ZOBACZ GALERIĘ Oni wciąż nie są za starzy na "Zabójczą broń"

Oni wciąż nie są za starzy na "Zabójczą broń"

Mel Gibson, Danny Glover i reżyser Richard Donner chcą zrealizować piątą część "Zabójczej broni".

Roger Murtaugh (Danny Glover) w zabójczej serii kilka razy powtarza słynne zdanie "I'm too old for that shit". Wygląda na to, że 71-letni Glover, 61-letni Mel Gibson (Martin Riggs) oraz 87-letni Richard Donner ciągle nie są za starzy, bo właśnie zapowiedzieli realizację piątej części "Zabójczej broni".

Channing Gibson, który napisał czwartą część filmu także zdecydował się na powrót.

Pierwsza "Zabójcza broń" w reżyserii Richarda Donnera trafiła do kin w 1987 roku i okazała się wielkim sukcesem. Dwa lata później do bohaterów dołączył Joe Pesci jako naciągacz Leo Getz. 1993 rok to sierżant Lorna Cole (Rene Russo), która zawróciła w głowie Martinowi Riggsowi. W 1998 roku z kolei do ekipy dołączył detektyw Lee Butters (Chris Rock). Wszystkie części zarobiły blisko miliard dolarów.

W 2016 roku w stacji Fox pojawił się telewizyjna wersja "Zabójczej broni". Głównych bohaterów grają Damon Wayans i Clayne Crawford. Obecnie prezentowany jest drugi sezon serii.

Richard Donner nie zajmował się reżyserią od czasu filmu "16 przecznic" z 2006 roku. Mel Gibson zagrał ostatnio w filmie "Dziedzictwo krwi", a Danny Glover w "Extortion".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej