Opóźniony "Avatar 2"

Opóźniony "Avatar 2"
ZOBACZ GALERIĘ Opóźniony "Avatar 2"

Opóźniony "Avatar 2"

Złe wieści dla fanów "Avatara". Sequel nie trafi do kin w 2018 roku jak pierwotnie planowano.

- 2018 bez szans - powiedział James Cameron. - Nie ogłosiliśmy sztywnej daty. Ludzi muszą zrozumieć, że nie kręcimy jednego filmu, lecz całą serie. Robimy Avatara 2,3,4 i 5. To epickie przedsięwzięcie. To jak budowanie tamy na Jangcy. Zajęło nam 4 i pół roku, by zrobić jeden obraz. Teraz pracujemy nad czterema.

Według wcześniejszych zapewnień, do swych ról wracają Sam Worthington i Zoe Saldana, a całość ma być rodzinna sagą.

- Czytałem wszystkie scenariusze i są świetne - wyjawił jakiś czas temu Sam Worthington. - Będziemy śledzić losy Jake'a 8 lat później. Ma teraz rodzinę. Ten film będzie inny niż wszystko, co do tej pory widzieliście. Świat jest większy niż w pierwszym, ale zasadniczo to opowieść o rodzinie. Jake nadal będzie zaciekawiony, jakby widział wszystko po raz pierwszy. To połączone z dynamiką rodziny.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. W głównych rolach można było podziwiać Sama Worthingtona, Zoe Saldanę i Sigourney Weaver. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej