Oscar Isaac zamieszany w morderstwa i korupcję

Oscar Isaac zamieszany w morderstwa i korupcję
ZOBACZ GALERIĘ Oscar Isaac zamieszany w morderstwa i korupcję

Oscar Isaac zamieszany w morderstwa i korupcję

Oscar Isaac oficjalnie dołączył do obsady thrillera politycznego "A Foreigner".

Film powstanie na podstawie artykułu "A Murder Foretold" pióra Davida Granna z "New Yorkera". Tekst ukazał się w 2011 roku. Oscar Isaac swój udział w projekcie negocjował już od kilku miesięcy, ale teraz - oficjalnie - przyjął rolę.

Akcja skoncentruje się na morderstwie pewnego Gwatemalczyka. Po śmierci mężczyzny do obiegu trafiają nagrania wideo z jego mordercami. To sposób na to, by wykorzenić korupcję, która doprowadziła również do śmierci wielu innych osób.

Przez jakiś czas z reżyserią filmu wiązano nazwisko Matta Damona. Ostatecznie jednak za kamerą stanie Alfonso Gomez-Rejon, który zasłynął obrazem "Earl i ja, i umierająca dziewczyna". Obowiązki producenckie weźmie na siebie Steve Zaillian. Scenariusz napisał Chris Terrio.

Zdjęcia do "A Foreigner" odbyć się mają jesienią.

Oscar Isaac pracuje obecnie na planie filmu "Star Wars: Episode VIII". Zaraz potem ma zacząć zdjęcia do "Annihilation" z Natalie Portman i w reżyserii Aleksa Garlanda.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej