Oscar Jaenada też zabija Don Kichota

Oscar Jaenada dołączył do obsady filmu "The Man Who Killed Don Quixote".

W roli głównej zobaczymy Adama Drivera, który wcielić się w Toby'ego, młodego menadżera z branży reklamowej. Mężczyzna powraca do hiszpańskiej wioski, w której jako student zrobił film na podstawie dzieła Cervantesa.

W obsadzie znaleźli się również Michael Palin, który zagra prowincjusza wierzącego w to, że jest Don Kichotem, Olga Kurylenko, która wcieli się w żonę szefa Toby'ego, a także Willem Dafoe i Stellan Skarsgard. Teraz dołączył do nich Oscar Jaenada.

Za kamerą staje Terry Gilliam, który historię Don Kichota stara się przenieść na duży ekran od 2000 roku. Reżyser napisał również scenariusz, przy którym współpracował z Tonym Grisonim.

Jaenada ostatnio wystąpił w filmie "Babskie wakacje" ("Snatched"), w którym partneruje Amy Schumer i Goldie Hawn, a także w wyreżyserowanej przez Fernando Leona de Aranoa filmie biograficznym o Pablu Escobarze.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej