Oscarowe upominkowe torby znów na bogato. W zestawie plastry antpotowe i wycieczka na Hawaje

Jak co roku, nominowani do Oscarów otrzymają od organizatorów zestawy upominkowe. Suma produktów w pakietach zwanych "Everyone Wins" jest sześciocyfrowa.

Torby z prezentami otrzymują nominowani w kategoriach aktorskich oraz reżyserzy. W tym roku jest to łącznie 25 osób. W zestawach znajduje się zainspirowany gwiazdami wisiorek od Namiry Monaco, e-papieros, maty do masażu i zwalczania cellulitu, plastry antypotowe. Ponadto nominowanym zapewniono wycieczkę do SPA, pobyt we włoskim hotelu z widokiem na Wezuwiusza czy na hawajskiej wyspie Kauai oraz usługi sommelierki Lelañea Fulton.

Ceremonia wręczenia nagród Akademii Filmowej odbędzie się w nocy z 26 na 27 lutego.

Przypomnijmy, że najwięcej, bo aż 14 nominacji, otrzymał musical "La La Land". Obraz Damiena Chazelle'a opowiada o romansie jazzowego pianisty Sebastiana (Ryan Gosling) i aspirującej aktorki Mii (Emma Stone). O dziele mówi się, iż jest powrotem do złotej ery hollywoodzkich musicali.

Kolejnymi faworytami są "Moonlight" i "Nowy początek" (po 8 nominacji), "Lion. Droga do domu" (7 nominacji) oraz "Manchester by the Sea" i "Przełęcz ocalonych" (po 6 nominacji).

Wśród gwiazd, które wręczą statuetki znaleźli się Amy Adams, Riz Ahmed, Javier Bardem, Dwayne Johnson, Felicity Jones, Janelle Monáe, David Oyelowo, Emma Stone, Charlize Theron, Leonardo DiCaprio, Brie Larson, Mark Rylance, Alicia Vikander, Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Halle Berry, Jamie Dornan, Dakota Johnson, Gael García Bernal, Shirley MacLaine czy Hailee Steinfeld.

Muzycznie ceremonię uświetnią Justin Timberlake, Sting i John Legend, a także Lin-Manuel Miranda i Auli'i Cravalho, którzy zaprezentują nominowana do Oscara piosenki.

Galę poprowadzi Jimmy Kimmel. Transmisję będzie można w Polsce zapewnia Canal+.

OSTATNIE

27.05.2020
Lady Gaga wzięła na swoje barki dystrybucję albumu "Chromatica". więcej
27.05.2020
Josh Homme zaprezentował dwa klipy do piosenek ze składanki "Desert Sessions Vols. 11 & 12". więcej
27.05.2020
W sieci pojawił się zwiastun projektu "Murder Manual" z Emilią Clarke. więcej
27.05.2020
Platforma Apple TV+ powróci z muzycznym serialem "Fraglesy". więcej
27.05.2020
Ariana Grande i Lady Gaga opublikował filmik promujący piosenkę "Rain on Me". więcej