"Ostra noc": Scarlett Johansson chce się pozbyć ciała

"Ostra noc": Scarlett Johansson chce się pozbyć ciała
ZOBACZ GALERIĘ "Ostra noc": Scarlett Johansson chce się pozbyć ciała

"Ostra noc": Scarlett Johansson chce się pozbyć ciała

Producenci przedstawili nowy zwiastun komedii "Ostra noc" ("Rough Night", wcześniej znanej jako "Rock That Body") ze Scarlett Johansson w roli głównej. Nowy trailer przeznaczony jest tylko dla dorosłych widzów.

Przypomnijmy, że produkcja zapowiadana jest jako kobieca odpowiedź na "Kac Vegas". To czarna komedia o wieczorze panieńskim, który gorzej pójść nie mógł. Bohaterkami są przyjaciółki, które wynajmują dom w Miami na ostatnią wspólną zabawę i, przez przypadek, zabijają striptizera.

W nowym zwiastunie, który obejrzeć można pod tym adresem, dziewczyny zastanawiają się jak pozbyć się ciała. Jednym z pomysłów jest... potrawka z ciała striptizera.

Poza Scarlett Johansson w obsadzie znaleźli się Jillian Bell, Ilana Glazer, Kate McKinnon i Zoë Kravitz, a także Demi Moore, Colton Haynes, Ty Burrell i Dean Winters.

Scenariusz napisali Lucia Aniello i Paul W. Downs. Aniello odpowiada też za reżyserię. Premierę "Ostrej nocy" wyznaczono na 16 czerwca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej