Osy Ikhile zagra w "Tarzanie"

Osy Ikhile, którego wkrótce będzie można podziwiać w dramacie "In the Heart of the Sea", zasilił obsadę filmu "Tarzan" Davida Yatesa.

Obraz ma opowiadać o losach zasymilowanego z brytyjskim społeczeństwem króla dżungli, który prosi królową Wiktorię o zgodę na poprowadzenie ekspedycji do Kongo. Za jej zgodą Tarzan wraz z najemnikiem George'em Washingtonem Williamsem wyrusza do afrykańskiego kraju, aby oswobodzić go od kontrolującego kopalnię diamentów niegodziwca.

W obsadzie produkcji są już Alexander Skarsgard - w tytułowej roli, Margot Robbie, Christoph Waltz i Samuel L. Jackson. Nie wiadomo jeszcze, w kogo dokładnie wcieli się Osy Ikhile, ale będzie to kluczowa rola drugoplanowa.

Za kamerą obrazu stanie David Yates, reżyser czterech części filmowych przygód Harrego Pottera.

"Tarzan" zagości w kinach 1 lipca 2016 roku.

Osy Ikhile wystąpił ostatnio w czarnej komedii "Kill Your Friends", która czeka na swoją premierę, a także w dramacie "In the Heart of the Sea" u boku m.in. Chrisa Hemswortha, Bena Whishawa i Cilliana Murphy'ego. Film Rona Howarda trafi do kin w marcu 2015 roku. Brytyjski aktor ma na koncie również role w serialach "Wyklęci", "PhoneShop" oraz "Fresh Meat".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej