Oto kobiety mafii Patryka Vegi

Oto kobiety mafii Patryka Vegi
ZOBACZ GALERIĘ Oto kobiety mafii Patryka Vegi

Oto kobiety mafii Patryka Vegi

Zgodnie z obietnicą Patryk Vega zaprezentował na Facebooku plakaty z bohaterkami swego najnowszego filmu, \"Kobiety mafii\".

W nadchodzącym obrazie twórcy \"Pitbulla\" w tytułowych rolach pojawiają Agnieszka Dygant jako Daria, Aleksandra Popławska jako Siekiera, Olga Bołądź jako Hokus Pokus, Katarzyna Warnke jako Spuchnięta Anka i Julia Wieniawa w roli Futra. Zdjęcia wszystkich pań znajdują się pod tym adresem.

\"Kobiety mafii\" trafią do kin 23 lutego 2018 roku.

Oparty na faktach scenariusz do filmu \"Kobiety Mafii\" pomógł napisać twórcy pewien gangster. To wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym - obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów - nie zabraknie humoru i wielkich emocji.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję \"nie do odrzucenia\". Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S - oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez grupę mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) - bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) - żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.


Zdjęcia do filmu są kręcone w Polsce, Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji.

OSTATNIE

20.09.2019
Paul Dano zagra u boku Benedicta Cumberbatcha i Elisabeth Moss w dramacie "The Power Of The Dog". więcej
20.09.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun piątego sezonu serialu "Peaky Blinders". więcej
20.09.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun thrillera "Countdown". więcej
20.09.2019
Disney opublikował spot promujący film "Czarownica 2". więcej
20.09.2019
Gideon Adlon, Lovie Simone oraz Zoey Luna zagrają w nowej wersji "Szkoły czarownic". więcej