Pablo Schreiber dowódcą Apollo 13

Pablo Schreiber dowódcą Apollo 13
ZOBACZ GALERIĘ Pablo Schreiber dowódcą Apollo 13

Pablo Schreiber dowódcą Apollo 13

Znany z serialu "American Gods", Pablo Schreiber, dołączył do obsady filmu biograficznego o Neilu Armstrongu "First Man".

Aktor wcieli się w astronautę Jima Lovella, który zasłynął jako dowódca Apollo 13. W 1995 roku w filmie Rona Howarda portretował go Tom Hanks. Lovell był jedną z 24 osób, które poleciały na Księżyc i pierwszą, która odbyła lot w kosmos 4 razy.

Produkcja powstanie na podstawie książki "First Man: A Life Of Neil A. Armstrong" Jamesa Hansena. Za kamerą staje Damien Chazelle, który wsławił się przebojem "La La Land".

Ryan Gosling wcieli się w tytułowego pierwszego człowieka na Księżycu - astronautę, Neila Armstronga. W obsadzie znaleźli się także Corey Stoll, Jason Clarke, Claire Foy, Kyle Chandler i Brian d'Arcy James.

Scenariusz napisał Josh Singer ("Spotlight"). Fabuła ma się skoncentrować na okresie od 1961 do 1969 roku i pokazać, z jakim poświęceniem i kosztem wiązała się legendarna misja kosmiczna - zarówno ze strony samego Armstronga, jak i amerykańskiego narodu. Zdjęcia planowane są na jesień, a premiera na 12 października 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej