"Pacific Rim 2" kompletuje obsadę

Ukraińska aktorka Ivanna Sakhno dołączyła do obsady filmu "Pacific Rim 2".

Przypomnijmy, że głównym tematem oryginalnego filmu jest wojna pomiędzy morskimi potworami zwanymi Kaiju a ludźmi, którzy stawiają im czoła za pomocą potężnych robotów Jaegers.

Fabuła sequela nie jest znana. Ujawniono tylko, że główną rolę męską zagra John Boyega, który wcieli się w syna bohatera wcześniej granego przez Idrisa Elbę. Swój udział potwierdzili również Cailee Spaeny, Scott Eastwood, Jing Tian i Levi Meaden oraz Adria Arjona. Teraz dołączyła do nich Ivanna Sakhno.

Producentami sequela są Thomas Tull, Mary Parent, Jon Jashni i Guillermo del Toro, autor pierwszego filmu, który zarobił około 410 milionów dolarów. Za kamerą "Pacific Rim: Maelstrom" staje Steven S. DeKnight. Zdjęcia ruszyć mają już w listopadzie. Ekipa będzie pracowała w Australii, a także w Chinach.

Premiera planowana jest na 23 lutego 2018 roku.

Ostatnim filmem w dorobku Sakhano jest "The Body Tree".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej