"Pacific Rim 2" z chińską obsadą

"Pacific Rim 2" z chińską obsadą
ZOBACZ GALERIĘ "Pacific Rim 2" z chińską obsadą

"Pacific Rim 2" z chińską obsadą

Gwiazdor kina akcji z Chin, Jin Zhang, dołączył do obsady "Pacific Rim 2".

W kontynuacji filmu o walce ludzi z morskimi potworami zwanymi Kaiju w głównej roli wystąpi John Boyega. Aktor wcieli się w syna Stackera Pentecosta, którego w pierwszej części grał Idris Elba.

W obsadzie znaleźli się również Cailee Spaeny, Scott Eastwood, Jing Tian i Levi Meaden, Adria Arjona i Ivanna Sakhno. Dołączył do nich Jin Zhang, który znany jest m.in. z filmów "The Grandmaster" oraz "Ip Man 3". Nie jest to jedyny chiński aktor, którego będzie można zobaczyć w obrazie. Do ekipy dołączyli również Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yong Chen i Xiao Yang, a także Koreańczyk Kim Jeong-Hoon.

Reżyserią zajmuje się Steven S. DeKnight ("Daredevil"). Autorem pomysłu i producentem filmu jest Guillermo del Toro, który kilka dni temu skończył zdjęcia do innego projektu - "The Shape of Water". Twórcę w tworzeniu fabuły wspierał Travis Beacham. Scenariusz napisał Derek Connolly ("Jurassic World").

Zdjęcia do "Pacific Rim: Maelstrom" już ruszyły i będą realizowane w Australii, a także w Chinach. Premiera planowana jest na 23 lutego 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej