Pani minister wróciła do Richarda Maddena

Pani minister wróciła do Richarda Maddena
ZOBACZ GALERIĘ Pani minister wróciła do Richarda Maddena

Pani minister wróciła do Richarda Maddena

W sieci pojawił się dowcipny filmik nawiązujący do serialu "Bodyguard".

Film został przygotowany specjalnie na Dzień Czerwonego Nosa, czyli kulminację charytatywnego przedsięwzięcia organizacji Comic Relief. W klipie widzimy Richarda Maddena wcielającego się w ochroniarza pani premier, w pewnym momencie jednak pojawia się jego była kochanka, nieżyjąca pani minister, czyli Keeley Hawes. Aktorka zadaje pytanie: Będę w drugim sezonie? - Ty nie żyjesz - odpowiada Richard Madden. Filmik jest nawiązaniem do spiskowej teorii widzów, którzy uważają, że pani minister nie zginęła w pierwszym sezonie serialu.

Serial "Bodyguard", szczególnie po tym jak trafił do Netfliksa, cieszył się ogromnym powiedzeniem. Podczas wizyty u Ellen DeGeneres aktor Richard Madden zdradził, że powstanie drugi sezon cyklu.

- Mamy nadzieję na drugi sezon - mówi Richard Madden. - Po nowym roku siądziemy z Jedem (Mercurio) i zastanowimy się nad dalszymi losami bohaterów.

Richard Madden gra Davida Budda byłego żołnierza, który zostaje zatrudniony do ochrony Julii Montague, minister spraw wewnętrznych. Problem polega na tym, że polityka jaką prowadzi pani minister jest zaprzeczeniem tego w co wierzy David. W roli minister wystąpiła Keeley Hawes. W cyklu graja także Gina McKee, Sophie Rundle, Vincent Franklin oraz Rowena King.

Za sześcioodcinkową serię BBC odpowiada Jed Mercurio. Reżyserią zajęli się Thomas Vincent oraz John Strickland.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej