Patricia Clarkson i Campbell Scott w "House Of Cards"

Patricia Clarkson i Campbell Scott w "House Of Cards"
ZOBACZ GALERIĘ Patricia Clarkson i Campbell Scott w "House Of Cards"

Patricia Clarkson i Campbell Scott w "House Of Cards"

Patricia Clarkson i Campbell Scott dołączyli do obsady piątego sezonu "House Of Cards".

Premiera nadchodzącej odsłony została wyznaczona na 30 maja. Nowymi showrunnerami są Melissa James Gibson i Frank Pugliese.

Przypomnijmy, że cykl opowiada o polityku, Franku Underwoodzie, który nie przebiera w środkach, pnąc się po szczeblach kariery w Waszyngtonie. W rolach głównych występują Kevin Spacey i, jako jego żona Claire, Robin Wright.

Nie ujawniono nic na temat ról, które otrzymali Patricia Clarkson i Campbell Scott, ale pod tym adresem można zobaczyć zdjęcia z ich udziałem.

Patricia Clarkson znana jest z "Wyspy tajemnic", "To tylko seks", "Vicky Cristina Barcelona" czy "Więźnia labiryntu" i jego sequela.

Campbella Scotta ostatnio można było oglądać w serialu "Bananowy doktor" czy filmach "Tajemnice Manhattanu" i "Niesamowity Spider-Man 2".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej