Patrick Wilson złym bratem Aquamana

Patrick Wilson złym bratem Aquamana
ZOBACZ GALERIĘ Patrick Wilson złym bratem Aquamana

Patrick Wilson złym bratem Aquamana

Patrick Wilson wystąpi w filmie "Aquaman" i zagra czarny charakter.

Aktor wcieli się w złego, przyrodniego brata tytułowego bohatera, ORM-a, znanego też jako Ocean Master. Między rodzeństwem istniej podobny rodzaj rywalizacji jak między Lokim a Thorem.

Aquaman pojawił się w komiksach w 1941 roku. Od tego czasu przechodził wiele przemian, ale zawsze charakteryzował się umiejętnością oddychania pod wodą, bardzo szybkiego pływania i także więzią z fauną morską.

W filmie w roli głównej wystąpi Jason Momoa. Partnerować mu będą Amber Heard (jako Mera) i Willem Dafoe (jako Nuidis Vulko). Reżyserią zajął się James Wan, a scenariuszem David Leslie Johnson, Will Beall i Kurt Johnstad na podstawie projektu Geoffa Johnsa.

Opowieść żyjącym pod wodą superbohaterze trafi do kin 5 października 2018 roku.

Postać Aquamana można było już oglądać w obrazie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bohatera, który naprawdę nazywa się Arthur Curry, będzie można zobaczyć też w produkcji "Justice League", której premierę wyznaczono na 17 listopada 2017 roku.

Patrick Wilson, znany z horrorów "Opętanie" czy "Naznaczony", ostatnio występował w serialu "Fargo". Zagrał też w filmie "McImperium".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej