Paul Bettany księciem Filipem w "The Crown"

Paul Bettany księciem Filipem w "The Crown"
ZOBACZ GALERIĘ Paul Bettany księciem Filipem w "The Crown"

Paul Bettany księciem Filipem w "The Crown"

Paul Bettany ("Kod da Vinci") prowadzi rozmowy w sprawie udziału w dwóch kolejnych sezonach serialu "The Crown".

Aktor ma zastąpić Matta Smitha w roli księcia Filipa w dalszych odsłonach opowieści o królowej Elżbiecie II. W planach jest 6 sezonów, w których każdy ma przedstawiać inną dekadę z życia monarchini. Po każdych kolejnych dwóch sezonach wymieniana będzie cała obsada.

W trzecim sezonie Olivia Colman przejmie rolę Elżbiety II po Claire Foys, podczas gdy Helena Bonham Carter odziedziczy po Vanessie Kirby postać księżnej Małgorzaty. Teraz mówi się, że Paul Bettany pojawi się jako książę Filip, choć oficjalnie nie zostało to potwierdzone. O rolę starają się podobno również Michael Sheen i David Tennant.

Produkcja otrzymała 13 nominacji do Emmy. Foy za swoją kreację została nagrodzonaZłotym Globem. Statuetką wyróżniono również cały serial.

Paul Bettany ostatnio zagrał w serialu "Manhunt: Unabomber" a także zakończył prace na planie superprodukcji "Avengers: Wojna bez granic" i "Solo: A Star Wars Story".
Tagi: Paul Bettany

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej