Paul McCartney i Emma Stone zachęcają, by jeść mniej mięsa

Paul McCartney i Emma Stone zachęcają, by jeść mniej mięsa
ZOBACZ GALERIĘ Paul McCartney i Emma Stone zachęcają, by jeść mniej mięsa

Paul McCartney i Emma Stone zachęcają, by jeść mniej mięsa

Paul McCartney ze swoimi córkami oraz Woodym Harrelsonem i Emma Stone stworzyli kampanię zachęcającej do ograniczenia jedzenia mięsa.

Akcja nazywa się "One Day a Week" i nakłania ludzi, by przez jeden dzień w tygodniu wyeliminowali z diety produkty mięsne. - To prosty, ale znaczący sposób, by chronić naszą planetę i jej mieszkańców - mówi Paul McCartney.

McCartney i jego córki Stella oraz Mary, a także gwiazdy kina Woody Harrelson i Emma Stone nakręcili krótki filmik zachęcający do ograniczenia jedzenia mięsa.

Paul, Mary i Stella McCartney rozpoczęli akcję Meat Free Monday już w 2009 roku. Więcej można się o niej dowiedzieć pod tym adresem. https://www.meatfreemondays.com/ Ponadto nieżyjąca już żona byłego Beatlesa stworzyła Linda McCartney Foods, linię wegetariańskich produktów dla supermarketów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej