Paul Thomas Anderson i Daniel Day-Lewis znów razem

Firma Focus Features nabyła prawa do międzynarodowej dystrybucji nowego dzieła Paula Thomasa Andersona z Danielem Day-Lewisem w roli głównej. Zdjęcia ruszą po Nowym Roku.

Niezatytułowany film opowiadać będzie o świecie mody. Akcja osadzona będzie w latach 50. w Londynie. Anderson pisze scenariusz. Prace mają rozpocząć się w styczniu, z premierą planowaną na 2017 rok.

- Jesteśmy zaszczyceni, że pomożemy znów połączyć talenty Paula i Daniela, na co widzowie od dawna czekali - skomentował prezes Focus, Peter Kujawski.

Lewis i Anderson wcześniej współpracowali przy dramacie "Aż poleje się krew" (2007), który przyniósł aktorowi Oscara. Dzieło otrzymało też nominacje w kategoriach najlepszy film, najlepszy reżyser i scenariusz.

Daniel Day-Lewis wcześniej zdobył nagrody Amerykańskiej Akademii za role w dramatach "Lincoln" i "Moja lewa stopa".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej