Paul Thomas Anderson na Boże Narodzenie

Paul Thomas Anderson na Boże Narodzenie
ZOBACZ GALERIĘ Paul Thomas Anderson na Boże Narodzenie

Paul Thomas Anderson na Boże Narodzenie

Wiadomo już kiedy odbędzie się światowa premiera najnowszego filmu Paula Thomasa Andersona ("Aż poleje się krew", "Mistrz", "Wada ukryta"). Będzie to 25 grudnia 2017 roku.

Produkcja ma już datę premiery, ale ciągle nie doczekała się ostatecznego tytułu. Jej akcja osadzona będzie w Londynie w latach 50. minionego wieku. Film zajrzy za kulisy świata mody. Głównym bohaterem (w tej roli Daniel Day-Lewis) będzie projektant zajmujący się strojami dla wyższych sfer, w tym rodziny królewskiej.

W obsadzie znaleźli się również Lesley Manville i Vicky Krieps. Muzykę napisze Jonny Greenwood.

Przypomnijmy, że Daniel Day-Lewis i Paul Thomas Anderson wcześniej współpracowali przy dramacie "Aż poleje się krew" (2007), który przyniósł aktorowi Oscara. Dzieło otrzymało też nominacje w kategoriach najlepszy film, najlepszy reżyser i scenariusz.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej