Paul Thomas Anderson znów nakręcił Haim

Paul Thomas Anderson znów nakręcił Haim
ZOBACZ GALERIĘ Paul Thomas Anderson znów nakręcił Haim

Paul Thomas Anderson znów nakręcił Haim

Grupa Haim opublikowała teledysk, który nakręcił dla nich uznany reżyser filmowy, Paul Thomas Anderson ("Aż poleje się krew").

Wideo powstało do nagrania "Little of Your Love". Klip przedstawia śpiewające sióstr na tańcach. Filmik zrealizowano w kalifornijskim klubie Oil Can Harry. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

"Little of Your Love" pochodzi z płyty "Someting To Tell You", która ukazała się 7 lipca 2017 roku.

Trio współpracowało już z reżyserem. Nakręcił on dokument "Valentine" ukazujący prace zespołu nad ostatnim longplayem.

Debiut grupy Haim to "Days Are Gone" z września 2013 roku. Od tego czasu siostry pojawiały się gościnnie w utworach m.in. Major Lazer, Bastille, M83, Brandona Flowersa, Calvina Harrisa czy Primal Scream.

Paul Thomas Anderson to twórca obrazów "Magnolia", "Aż poleje się krew" czy "Mistrz". Kręcił również teledyski dla Joanny Newsom. Jego ostatni obraz to "Wada ukryta". Amerykanin 6 razy był nominowany do Oscara, a jago filmy i ich współtwórcy do kolejnych 14 razy. Jego nadchodzące dzieło to "Phantom Thread" z ostatnią rolą Daniela Day-Lewisa. Reżyser współpracował z Radiohead, Fioną Apple czy Joanną Newsom.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej