Paweł Królikowski też dostał drugą szansę

Paweł Królikowski spotka się na planie ze swoim bratem, Rafałem. Aktor znany z "Rancza" zagra w trzecim sezonie "Drugiej szansy".

- W nowym sezonie w naszym serialu zobaczycie sporo nowych twarzy - zdradzają twórcy. - Wśród nich pojawi się m.in. brat Rafała Królikowskiego - Paweł Królikowski.

Nie wiadomo jednak, jaka przypadła mu rola. W ramach zachęty fani mogą jednak obejrzeć ujęcia z planu z udziałem obydwu braci Królikowskich.

Bohaterką "Drugiej szansy" jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę. W ostatnim odcinku drugiego sezonu Monika dowiedziała się, że jest w ciąży.

W obsadzie znajdują się także Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti, Cezary Kosiński i Bartłomiej Topa. Niedawno dołączył Mateusz Banasiuk, który wcieli się w asystenta Boreckiej oraz Bartosz Opania, w roli Macieja, właściciela restauracji.

Trzeci sezon startuje 13 lutego. TVN zamówił już czwartą odsłonę.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej