Paweł Małaszyński i Cochise pomagają bezdomnym zwierzętom

Paweł Małaszyński i Cochise pomagają bezdomnym zwierzętom
ZOBACZ GALERIĘ Paweł Małaszyński i Cochise pomagają bezdomnym zwierzętom

Paweł Małaszyński i Cochise pomagają bezdomnym zwierzętom

Grupa Cochise jeszcze w tym roku zagra kilka koncertów. Jeden z nich połączony zostanie z akcją charytatywną.

13 grudnia w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie odbędzie się dobroczynny występ na rzecz bezdomnych zwierząt. Podczas koncertu odbędzie się aukcja, z której dochód w całości przeznaczony zostanie dla bezdomnych i potrzebujących czworonogów. Organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji. Podczas licytacji przeprowadzonej w trakcie koncertu będzie można wygrać, między innymi, obiad z zespołem Cochise, pamiątkowe zdjęcia i plakaty z imienną dedykacją. Impreza odbędzie się we współpracy z Fundacją Psi Los.

Od 6 do 28 listopada bilety sprzedawane są w cenie 25 złotych, natomiast od 29 listopada do 12 grudnia cena wynosić będzie 30 złotych. Cena wejściówki w dniu koncertu wzrośnie do 35 złotych.

W sobotę 14 grudnia członkowie zespołu będą gośćmi specjalnymi audycji "Klinika Zdrowego Chomika" emitowanej na antenie Radia Kraków, na żywo, w godzinach od 9:00 do 10:00.

Jeszcze w tym roku zespół będzie można zobaczyć także w Gomunicach, w klubie Bogart (14 grudnia) oraz w Katowicach w Old Timers Garage (15 grudnia).

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja). Dorobek grupy, poza debiutanckim demo "9", obejmuje album "Still Alive" z 2010 roku, cover zespołu Danzig "Lick the Blood off my Hands", który ukazał się na kompilacji "Tribute to Danzig - Dark side of the Blues" oraz płytę "Back to Beginning" z maja 2012 roku.
Przypomnijmy, że 10 lutego ukaże się nowy album zespołu Cochise zatytułowany "118".

Paweł Małaszyński znany jest z filmów "Świadek koronny", "Katyń", "Skrzydlate świnie" czy "Sęp". Ostatnio można go było podziwiać w serialu "Lekarze". 7 lutego do kin trafi obraz "Jack Strong" Władysława Pasikowskiego z udziałem Małaszyńskiego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej