Peter Dinklage i Anton Yelchin w nowym zwiastunie "Rememory"

Peter Dinklage i Anton Yelchin w nowym zwiastunie "Rememory"
ZOBACZ GALERIĘ Peter Dinklage i Anton Yelchin w nowym zwiastunie "Rememory"

Peter Dinklage i Anton Yelchin w nowym zwiastunie "Rememory"

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu z udziałem Petera Dinklage'a oraz Antona Yelchina - "Rememory".

Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla opowieści, thrillera science fiction, będzie tajemnicza śmierć pewnego profesora. Mężczyzna umiera dzień przed ogłoszeniem swojego rewolucyjnego odkrycia. Jego żona (Catherine O'Hara) odkrywa urządzenie, które nagrywa i odtwarza wspomnienia. Wspólnie z przyjacielem (Peter Dinklage) postanawia za pomocą dziwnego wynalazku rozwiązać zagadkę śmierci ukochanego.

Reżyserią zajął się Mark Palansky. W obsadzie znaleźli się również Julia Ormond, Martin Donovan, Henry, Ian Cusick i Evelyne Brochu. Na ekranie mamy też zobaczyć tragicznie zmarłego (wypadek) w 2016 roku Antona Yelchina, gwiazdora "Star Trek".

Zwiastun "Rememory" można obejrzeć na YouTube.

Wideo przybliża nieco mechanizm działania tajemniczego urządzenia do nagrywania wspomnień. Wygląda też na to, że w produkcji będzie jeszcze więcej sekretów.

Peter Dinklage najlepiej jest znany z serii "Gra o tron", z kolei Catherine O'Harę ostatnio można było oglądać w "Pan i pani Kiler".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej