"Pewnego razu... w Hollywood" na Netfliksie

"Pewnego razu... w Hollywood" na Netfliksie
ZOBACZ GALERIĘ "Pewnego razu... w Hollywood" na Netfliksie

"Pewnego razu... w Hollywood" na Netfliksie

Najnowszy film Quentina Tarantino - "Pewnego razu... w Hollywood" ("Once Upon A Time In Hollywood") - może trafić na Netflix i to w poszerzonej wersji.

Nicholas Hammond, który w najnowszym dziele twórcy "Pulp Fiction" gra Sama Wanamakera, zdradził, iż w planach jest miniserial będący rozwinięciem kinowego obrazu. Jak wyjawił aktor, powinniśmy doczekać się czterech godzin materiału podzielonego na odcinki dostępne na platformie Netflix. Podobno twórcom chodzi o to, by pokazać wiele znakomitych popisów aktorskich, np. w wykonaniu Tima Rotha, którego postać została wycięta z filmu.

"Pewnego razu... w Hollywood" to powrót do roku 1969 w Los Angeles. Do czasów kiedy wszystko się zmienia. Telewizyjna gwiazda - Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler - Cliff Booth (Bradd Pitt) działają w branży, którą powoli przestają poznawać. Dziewiąty film legendarnego reżysera porusza kilka linii fabularnych i zrzesza grupę największych aktorów znanych nam z wielkiego ekranu. Do kin w Polsce produkcja trafi 16 sierpnia 2019 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej