Pharrell znów śpiewa dla minionków

Pharrell znów śpiewa dla minionków
ZOBACZ GALERIĘ Pharrell znów śpiewa dla minionków

Pharrell znów śpiewa dla minionków

Pharrell Williams opublikował nową piosenkę, którą stworzył na potrzeby animacji \"Gru, Dru i Minionki\" (\"Despicable Me 3\").

Przygoda producenta i wokalisty z Minionkami nie jest czymś nowym. To właśnie do filmu \"Minionki rozrabiają\" (\"Despicable Me 2\") nagrał swój ominowanego do Oscara megaprzebój \"Happy\". Teraz do kolejnej odsłony przygód Gru i Minionków przygotował utwór \"Yellow Light\". Piosenkę można znaleźć na iTunes.

Obraz \"Gru, Dru i Minionki\" przybliża dalsze przygody Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) oraz oczywiście Minionków. Tym razem muszą zmierzyć się z superzłoczyńcą, Balthazarem Brattem (Trey Parker). Ponadto na horyzoncie niespodziewanie pojawia się bliźniak Gru - bogaty Dru (Steve Carell), który próbuje przeciągnąć Gru na ciemną stronę mocy.

Za kamerą stanęli Pierre Coffin i Kyle Balda. Scenariusz napisali Cinco Paul i Ken Daurio. Premiera została wyznaczona na 30 czerwca 2017 roku.

Dyskografię Pharrella Williamsa wokalisty i producenta zamyka longplay \"Girl\" z marca 2014 roku. Ostatnio pracował przy soundtracku do filmu \"Ukryta działania\" (\"Hidden Figures\") z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej