Phillip Noyce jednoczy siły z mafią, żeby walczyć z nazistami

Specjalizujący się w kinie akcji Phillip Noyce ("Salt", "Spokojny Amerykanin", "Kolekcjoner kości") zajmie się reżyserią thrillera wojennego "The Devil’s Brigade".

Zainspirowana autentycznymi wydarzeniami historia opowie o Daviem Bermanie, jedynym Żydzie w rodzinie mafijnej Luciano. Mężczyzna został powołany do amerykańskiego wojska, żeby wziąć udział w działaniach wojennych na terenie Włoch. Davie zadanie potraktował bardzo poważnie i do walki z Niemcami zorganizował swoich kolegów z cosa nostry. Do USA wrócił jako udekorowany bohater wojenny.

Produkcją filmu zajmie się Moshe Diamant. Zdjęcia mają ruszyć we Francji jeszcze pod koniec roku.

Obecnie Phillip Noyce zajęty jest na planie serialu medycznego "The Resident", który powstaje dla stacji Fox. W głównych rolach występują Emily VanCamp i Matt Czuchry. Niedawno skończył zdjęcia do filmu "Above Suspicion", kryminalnego thrillera z udziałem takich aktorów, jak Emilia Clarke, Thora Birch i Jack Huston.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej