Phoenix grają dla Sofii Coppoli, Kirsten Dunst i Calvina Kleina

Phoenix grają dla Sofii Coppoli, Kirsten Dunst i Calvina Kleina
ZOBACZ GALERIĘ Phoenix grają dla Sofii Coppoli, Kirsten Dunst i Calvina Kleina

Phoenix grają dla Sofii Coppoli, Kirsten Dunst i Calvina Kleina

Sofia Coppola nakręciła nową, stylową reklamę bielizny dla Calvina Kleina. Muzycznie spot ilustruje nagranie zespołu Phoenix.

Coppola do swojej reklamy zaangażowała m.in. Rashidę Jones, Kirsten Dunst i Lauren Hutton. Przy dźwiękach zmysłowego, elektronicznego utworu Phoenix można podziwiać czarno-białe ujęcia pań w dessous. Spot znajduje się pod tym adresem.

Współpraca reżyserki i francuskiej formacji nie jest niczym nowym. Ich muzykę można było usłyszeć w filmach Amerykanki jak "Między słowami" czy "Bling Ring". Ponadto frontman zespołu, Thomas Mars, jest mężem Sofii Coppoli.

Świat usłyszał o Phoenix ponad 15 lat temu za sprawą albumu "United" i utworu "Too Young", który znalazł się właśnie na ścieżce dźwiękowej filmu "Między słowami" Sofii Coppoli. Największy sukces odnieśli za sprawą czwartego longplaya "Wolfgang Amadeus Phoenix", który przyniósł im międzynarodowy rozgłos. Został nagrodzony Grammy i doceniony przez krytyków, a nawet pokrył się złotem.

Ostatnia pozycja w dyskografii Phoenix to "Bankrupt!" z kwietnia 2013 roku. Obecnie grupa pracuje nad nowym materiałem.

Najnowsze dzieło Coppoli, "The Beguiled" z Elle Fanning, Nicole Kidman, Kirsten Dunst i Colinem Farrellem, zostanie pokazane w ramach konkurs głównego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej