Piękna Emma Watson śpiewa

Piękna Emma Watson śpiewa
ZOBACZ GALERIĘ Piękna Emma Watson śpiewa

Piękna Emma Watson śpiewa

Disney zaprezentował kolejny klip z filmu "Piękna i bestia" ("Beauty and the Beast"). Tym razem mamy okazję zobaczyć i usłyszeć śpiewającą Belle.

Nadchodzący obraz powstaje na podstawie animowanego dzieła Disneya i klasycznej opowieści o uroczej Belle i podobno przerażającej Bestii. By ratować ojca, dziewczyna zgadza się zamieszkać w domu Bestii. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. W rolach głównych występują Emma Watson i Dan Stevens.

Opublikowany właśnie fragment dzieła przedstawia tytułową bohaterkę wykonującą utwór "Belle". Jest też okazja przyjrzeć się jej uroczemu, bajkowemu miasteczku, skąd pochodzi Belle. Minutowe wideo znajduje się tutaj.

Na soundtracku znalazła się tytułowa piosenka - oryginalnie w wykonaniu Céline Dion - zaśpiewana przez Arianę Grande i Johna Legenda. Dion także nagrała utwór do filmu. Ponadto numer "Evermore" przygotował Josh Groban.

Za kamerą filmu stanął Bill Condon ("Saga 'Zmierzch': Przed świtem"), a scenariusz napisał Stephen Chbosky. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej