Pierce Brosnan: Nowym Bondem powinien być Tom Hardy

Pierce Brosnan: Nowym Bondem powinien być Tom Hardy
ZOBACZ GALERIĘ Pierce Brosnan: Nowym Bondem powinien być Tom Hardy

Pierce Brosnan: Nowym Bondem powinien być Tom Hardy

Pierce Brosnan uważa, że najlepszym nowym Bondem będzie Tom Hardy.

Daniel Craig w końcu zdecydował się zagrać w kolejnym filmie o agencie 007, ale tym razem już na pewno będzie to jego ostatnio przygoda z Bondem. Wśród kandydatów na jego następcę wymienia się m.in. Idrisa Elbę, Henry'ego Cavilla czy Toma Hiddlestona.

Pierce Brosnan, który zagrał Jamesa Bonda cztery razy ma natomiast propozycję nie do odrzucenia.

- Myślę, że Tom Hardy będzie znakomitym Bondem - mówi Pierce Brosnan. - Potrzebny jest aktor z wigorem, a tego Tomowi nie brakuje.

Firmy EON Productions oraz Metro Goldwyn Mayer Studios podpisały umowę z wytwórnią Universal Pictures, która zajmie się dystrybucją filmu na całym świecie. Daniel Craig powróci jak 007, agent jej Królewskiej Mości, a laureat Oscara Danny Boyle zajmie się reżyserią na podstawie scenariusza Johna Hodge'a.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się 3 grudnia. Film trafi do kin w USA 8 listopada 2019 roku a w Wielkiej Brytanii pojawi się 25 października.

Nadchodzące dzieło roboczo zatytułowano "Shatterhand". Udział potwierdzili także Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Za produkcję odpowiadają Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej