Pierwsze zdjęcia z "Pacific Rim: Uprising"

Ruszyły prace nad planie sequela przeboju "Pacific Rim". Zdjęcia trwają w Sydney, w Australii.

W kontynuacji "Pacific Rim", filmu o walce ludzi z morskimi potworami zwanymi Kaiju, w głównej roli wystąpi John Boyega. Aktor wcieli się w syna Stackera Pentecosta, którego w pierwszej części grał Idris Elba. W obsadzie znaleźli się również Cailee Spaeny, Scott Eastwood, Jing Tian i Levi Meaden, Adria Arjona i Ivanna Sakhno.

Zdjęcie Scotta Eastwooda w kombinezonie Nate'a Lamberta, wybitnego pilota Jaegera opublikowano na na fanowskiej stronie aktora na Instagramie. On sam - tutaj - pokazał swoją kurtkę. Z kolei na Twitterze swoją fotką z podpisem "Jestem Pentecost" zaprezentował John Boyega.

Szczegóły fabuły nie zostały ujawnione.

W obsadzie znaleźli się również Jin Zhang, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yong Chen,Xiao Yang i Kim Jeong-Hoon.

Reżyserią zajmuje się Steven S. DeKnight ("Daredevil"). Premiera planowana jest na 23 lutego 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej