Pierwszy ork walczy w klatce UFC

Pierwszy ork walczy w klatce UFC
ZOBACZ GALERIĘ Pierwszy ork walczy w klatce UFC

Pierwszy ork walczy w klatce UFC

Na ciekawy pomysł promocji filmu "Bright" wpadł Netflix i Ultimate Fighting Championship. Do zawodów po raz pierwszy został dopuszczony ork.

W sieci pojawił się klip zapowiadający pierwszą walkę orka w klatce. Zawodnik nazywa się Max "Blue Carnage" Carlyle, a jego sylwetkę i przygotowania do pojedynku można zobaczyć poniżej.

Wideo jest częścią akcji marketingowej promującej film "Bright" i organizację mieszanych sztuk walki, UFC.

Akcja "Bright" rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której ludzie, orkowie i elfy... wszyscy próbują żyć ze sobą w zgodzie. Główni bohaterowie to dwaj policjanci - jeden z nich to człowiek (Will Smith) a drugi ork (Joel Edgerton). Podczas pewnej nocy policjanci znajdują... magiczną różdżkę, która lepiej by nie trafiła w niepowołane ręce.

Za reżyserię odpowiada David Ayer, a budżet produkcji wyniósł 90 milionów dolarów. W filmie grają także Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz oraz Enrique Murciano.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej