Pierwszy raz zobaczycie takiego superbohatera

Pierwszy raz zobaczycie takiego superbohatera
ZOBACZ GALERIĘ Pierwszy raz zobaczycie takiego superbohatera

Pierwszy raz zobaczycie takiego superbohatera

W sieci pojawił się zwiastun pełnometrażowej animacji "Captain Underpants". W wielu mediach branżowych komedia wymieniana jest jako jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji 2017 roku.

"Captain Underpants" opowie o niezwykłym superbohaterze - dyrektorze szkoły zamienionym w postać z komiksu. Za sprawkę odpowiada dwóch złośliwych uczniów podstawówki - George Beard oraz Harold Hutchins.

W anglojęzycznej wersji językowej bohaterowie będą mówić głosami Kevina Harta i Thomasa Middleditcha (w rolach szkolnych łobuziaków) oraz Eda Helmsa (w roli Pana Kruppa i jego alter ego - Kapitana Underpantsa - Majtasa).

Zwiastun komedii można obejrzeć na YouTube.

Film wyreżyserował Rob Letterman ("Rybki z ferajny"), a scenariusz napisał Nicholas Stoller na podstawie dzieł Dava Pilkeya. Produkcja powstała w studiu Dreamworks Animation. Światowa premiera planowana jest na 2 czerwca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej