"Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję

"Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję
ZOBACZ GALERIĘ "Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję

"Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję

Wszystko wskazuje na to, że "Piła: Dziedzictwo" będzie hitem nadchodzącego Halloween. Kolejna odsłona krwawego horroru ma duże szanse zarżnąć konkurencyjne produkcje.

Nadchodzący, ósmy już horror z serii powinien zarobić w weekend otwarcia od 18 do 22 milionów dolarów i znajdzie się na szczycie box office w USA. Oznaczałoby to, że główny rywal - utrzymana w klimacie grozy komedia "Boo 2! A Madea" - znajdzie się na 2. miejscu, zarabiając około 10 milionów dolarów.

Dopiero na kolejnych miejscach zadebiutują prawdopodobnie nowości - czarna komedia "Suburbicon" w reżyserii George'a Clooneya z Mattem Damonem w roli głównej oraz dramat o zespole stresu pourazowego, "Thank You for Your Service" z Milesem Tellerem i Amy Schumer.

W oficjalnym streszczeniu filmu "Piła: Dziedzictwo: czytamy: Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

Przypomnijmy, że na ekran powraca Tobin Bell - czyli Kramer. W obsadzie znaleźli się również Mandela Van Peebles, Hannah Anderson, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Bolsvert i James Gomez.

Scenariusz napisali Pete Goldfinger, Josh Stolberg, James Wan i Leigh Whannell. Reżyserią pokierowali Peter i Michael Spierigowie ("Daybreakers - Świt").

Do naszych kin horror trafi 27 października.

Tagi: Tobin Bell

OSTATNIE

20.09.2019
Znani z "Teorii wielkiego podrywu" Jim Parsons i Mayim Bialik zagrają w komediowej serii "Carla". więcej
20.09.2019
Amazon zaprezentował nowy zwiastun obrazu "The Aeronauts" z Felicity Jones i Eddiem Redmayne'em w rolach głównych. więcej
20.09.2019
W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu "Dickinson". więcej
20.09.2019
Bebe Rexha opublikowała kawałek "You Can't Stop The Girl" z filmu "Czarownica 2". więcej
20.09.2019
Jesse Plemons i Dominique Fishback dołączyli do obsady filmu "Jesus Was My Homeboy". więcej