"Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję

"Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję
ZOBACZ GALERIĘ "Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję

"Piła: Dziedzictwo" zarżnie halloweenową konkurencję

Wszystko wskazuje na to, że "Piła: Dziedzictwo" będzie hitem nadchodzącego Halloween. Kolejna odsłona krwawego horroru ma duże szanse zarżnąć konkurencyjne produkcje.

Nadchodzący, ósmy już horror z serii powinien zarobić w weekend otwarcia od 18 do 22 milionów dolarów i znajdzie się na szczycie box office w USA. Oznaczałoby to, że główny rywal - utrzymana w klimacie grozy komedia "Boo 2! A Madea" - znajdzie się na 2. miejscu, zarabiając około 10 milionów dolarów.

Dopiero na kolejnych miejscach zadebiutują prawdopodobnie nowości - czarna komedia "Suburbicon" w reżyserii George'a Clooneya z Mattem Damonem w roli głównej oraz dramat o zespole stresu pourazowego, "Thank You for Your Service" z Milesem Tellerem i Amy Schumer.

W oficjalnym streszczeniu filmu "Piła: Dziedzictwo: czytamy: Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

Przypomnijmy, że na ekran powraca Tobin Bell - czyli Kramer. W obsadzie znaleźli się również Mandela Van Peebles, Hannah Anderson, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Bolsvert i James Gomez.

Scenariusz napisali Pete Goldfinger, Josh Stolberg, James Wan i Leigh Whannell. Reżyserią pokierowali Peter i Michael Spierigowie ("Daybreakers - Świt").

Do naszych kin horror trafi 27 października.

Tagi: Tobin Bell

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej