"Piraci z Karaibów 5": Jack Sparrow poszukiwany

W sieci pojawiła się pierwsza, bardzo mroczna zapowiedź filmu "Piraci z Karaibów 5" ("Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"), skupiająca się na nowym czarnym charakterze, kapitanie Salazarze.

W nadchodzącej odsłonie złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona.

W klipie widzimy brutalny atak na statek, który przeprowadza kapitan Salazar (Javier Bardem), poszukujący Jacka Sparrowa (ponownie Johnny Depp). - Czy znasz Jacka Sparrowa? - pyta w teaserze Salazar pewnego młodzieńca (Brenton Thwaites). - Znajdź go dla mnie i przekaż wiadomość od Kapitana Salazara. Powiedz mu, że śmierć idzie po niego. Zrób to, proszę.

Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

Do filmu powraca Hectro Barbossa (Geoffrey Rush), Will Turner (Orlando Bloom), Scrum (Stephen Graham) i Gibbs (Kevin McNally). W obsadzie znaleźli się ponadto Kaya Scodelario i Paul McCartney.

Najnowsza odsłona trafi do naszych kin 26 maja. Reżyserują Espen Sandberg i Joachim Ronning.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej