"Piraci z Karaibów" bez Johnny'ego Deppa

"Piraci z Karaibów" bez Johnny'ego Deppa
ZOBACZ GALERIĘ "Piraci z Karaibów" bez Johnny'ego Deppa

"Piraci z Karaibów" bez Johnny'ego Deppa

Wytwórnia Disneya planuje odświeżyć serię "Piraci z Karaibów", która przyniosła miliardy dolarów zysku. W nowych filmach zabraknie Johnny'ego Deppa.

Johnny Depp rolą pirata Jacka Sparrowa przeszedł do historii kina, a przy okazji zdobył ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Wygląda jednak na to, że już nie zobaczymy uroczego pirata więcej na ekranie. Wytwórnia Disneya potwierdziła, ze w odświeżonych "Piratach z Karaibów" zabraknie miejsca dla kapitana Sparrowa.

Scenarzyści "Deadpoola" Rhett Reese i Paul Wernick mają zająć się nową wersją przygodowej opowieści rozgrywającej się na Karaibach.

Na pewno na pokładzie nowego pirackiego statku zamelduje się producent Jerry Bruckheimer. Czy ktokolwiek inny ze starej załogi pojawi się z "Piratami z Karaibów" nie wiadomo.

Seria "Piraci z Karaibów" zarobiła na świecie 4,5 miliarda dolarów w ciągu 14 lat.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej