PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson

PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson
ZOBACZ GALERIĘ PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson

PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson

Po fragmencie w trailerze, do sieci trafił cały utwór, jaki PJ Harvey nagrała do thrillera "Dark River" z Ruth Wilson w jednej z głównych ról.

Film opowiada o kobiecie (Ruth Wilson), która po 15 latach wraca do na rodzinną farmę w Yorkshire. Jej powrót rozbudza dawny konflikt z bratem (Mark Stanley) i ojcem (Sean Bean) i przypomina jej koszmary z przeszłości.

Nagranie, które PJ Harvey przygotowała na soundtrack to "An Acre of Land". Utworu, którego współtwórcą jest kompozytor filmowy Harry Escott ("Pułapka", "Wstyd") można wysłuchać na SoundCloud.

"Dark River" trafi do kin w Wielkiej Brytanii 23 lutego 2018 roku. Za reżyserię odpowiada Clio Barnard ("The Arbor", "The Selfish").

PJ Harvey to królowa brytyjskiej muzyki alternatywnej, obecna na scenie od ponad 20 lat. Jej ostatni longplay, "The Hope Six Demolition Project", ukazał się 15 kwietnia 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej