PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson

PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson
ZOBACZ GALERIĘ PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson

PJ Harvey śpiewa do filmu z Ruth Wilson

Po fragmencie w trailerze, do sieci trafił cały utwór, jaki PJ Harvey nagrała do thrillera "Dark River" z Ruth Wilson w jednej z głównych ról.

Film opowiada o kobiecie (Ruth Wilson), która po 15 latach wraca do na rodzinną farmę w Yorkshire. Jej powrót rozbudza dawny konflikt z bratem (Mark Stanley) i ojcem (Sean Bean) i przypomina jej koszmary z przeszłości.

Nagranie, które PJ Harvey przygotowała na soundtrack to "An Acre of Land". Utworu, którego współtwórcą jest kompozytor filmowy Harry Escott ("Pułapka", "Wstyd") można wysłuchać na SoundCloud.

"Dark River" trafi do kin w Wielkiej Brytanii 23 lutego 2018 roku. Za reżyserię odpowiada Clio Barnard ("The Arbor", "The Selfish").

PJ Harvey to królowa brytyjskiej muzyki alternatywnej, obecna na scenie od ponad 20 lat. Jej ostatni longplay, "The Hope Six Demolition Project", ukazał się 15 kwietnia 2016 roku.

OSTATNIE

17.09.2019
Constance Wu po pracy w filmie "Ślicznotki" zakochała się w Jennifer Lopez. więcej
17.09.2019
Matt Jones zagrał w filmie "El Camino: A Breaking Bad Movie". więcej
17.09.2019
Marilyn Manson zagra w trzecim sezonie serialu fantasy, "Amerykańscy bogowie" ("American Gods"). więcej
17.09.2019
Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund dołączyli do biograficznego filmu Lee Danielsa \"The United States vs. Billie Holiday\". więcej
17.09.2019
"Show Me Love" to tytuł nowej piosenki Alicii Keys, do której wokalistka zaprosiła Miguela. więcej