Po Dexterze zajmie się agentem Jackiem Baurem

Po Dexterze zajmie się agentem Jackiem Baurem
ZOBACZ GALERIĘ Po Dexterze zajmie się agentem Jackiem Baurem

Po Dexterze zajmie się agentem Jackiem Baurem

Gwiazda seriali "Chuck" i "Dexter" Yvonne Strahovski wystąpi w produkcji "24: Live Another Day".

Akcja serialu rozgrywać się będzie cztery lata po wydarzeniach z "24 godzin". W kontynuacji agent Jack Bauer (w tej roli powraca Kiefer Sutherland) będzie zmagał się z kryzysową sytuacją w Europie.

Udział w serialu potwierdzili już znani z cyklu Lynn Rajskub jako Chloe O'Brian, Kim Raver jako Audrey Raines, William Devane jako James Heller oraz debiutujący w produkcji Michael Wincott jako charyzmatyczny hacker imieniem Adrian. Niedawno do obsady dołączyła Judy Davis, która wcieli się w pochodzącą z Niemiec handlarkę broni, oraz Gbenga Akinnagbe, który zagra Erika Rittera, silnego, inteligentnego, aroganckiego i ambitnego agenta operacyjnego CIA. Giles Matthey sportretuje natomiast Jordana Reeda, bystrego i wysmakowanego technika komputerowego również pracującego dla CIA.

Teraz do obsady dołączyła Yvonne Strahovski, która zagra Kate Morgan, genialną i impulsywną agentkę CIA, pracującą w Londynie.

Zdjęcia powstaną w Londynie. Premiera dwugodzinnego pierwszego odcinka planowana jest na 5 maja 2014 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej