Po "Sinister" zajmie się "Doctora Strange'em"

C. Robert Cargill zajmie się kolejną wersję scenariusza filmu "Doctor Strange".

Za wcześniejsze szkice projektu odpowiadają Thomas Donnelly, Joshua Oppenheimer i Jon Spaihts. Teraz kolejne poprawki naniesie C. Robert Cargill.

Obraz będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. To historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

Tytułową postać portretuje Benedict Cumberbatch. Partnerują mu Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen i Michael Stuhlbarg. Marvel nie ogłosił jeszcze aktorów, który wystąpią w drugoplanowych rolach. Wiadomo natomiast, że Chiwetel Ejiofor wcieli się w superzłoczyńcę barona Morodo.

Za kamerą stanął Scott Derrickson. Zdjęcia powstają w Nepalu.

C. Robert Cargill jest współscenarzystą filmów "Sinister" i "Sinister 2".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej