Po "Transformersach" pojawi się w sequelu "Sicario"

Po "Transformersach" pojawi się w sequelu "Sicario"
ZOBACZ GALERIĘ Po "Transformersach" pojawi się w sequelu "Sicario"

Po "Transformersach" pojawi się w sequelu "Sicario"

Isabela Moner, którą niedługo będzie można podziwiać w superprodukcji "Transformers: Ostatni Rycerz", zagra w "Soldado", kontynuacji obrazu "Sicario".

Nowy film skupiać będzie się na postaciach Alejandro Gillicka (Benicio Del Toro) i agenta CIA Matta Gravera (Josh Brolin).

Isabela Moner wcieli się w upartą córkę szefa kartelu narkotykowego, którego rozpracować próbują Matt i Alejandro. Młoda aktorka zamieściła swoje zdjęcie z planu na Twitterze.

Za kamerą staje Stefano Sollima. W obsadzie zabraknie Emily Blunt. Premiera planowana jest na 2017 rok.

Obraz "Sicario" z 2015 roku, w reżyserii Denisa Villeneuve'a, opowiadał o akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego.

Isabela Moner ma na koncie udział w serialach "Fisherowie" czy "100 Things to Do Before High School". "Transformers: Ostatni Rycerz" do kin trafi w czerwcu 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej